Welkom op de WOBRA website!
		
        Deze website is ontworpen om kandidaten voor de verschillende opleidingen aangeboden door het opleidingscentrum te informeren. Deze opleidingen worden ingericht en gegeven	
        in de schoot van het WOBRA, West-Vlaams Opleidingscentrum voor Brandweer-, Reddings- en Ambulancediensten.
		
        Dit instituut reikt dan ook de nodige brevetten, getuigschriften of attesten uit verbonden aan de diverse opleidingen.
        
        Jaarlijks wordt er aan de algemene vergadering een overzicht van de werking van het opleidingscentrum bezorgd. Dit is in de loop der jaren een uitgebreid document geworden, waarin heel
        wat nuttige informatie wordt medegedeeld. In navolging van vele openbare diensten wil onze vereniging zich ook inzetten voor het natuurbehoud door de papierstroom wat in te perken.
        
        Het Jaarverslag 2013 kan u in digitale versie terugvinden onder volgende link : Jaarverslag 2013
		
        
        Voor bijkomende inlichtingen en/of opmerkingen gelieve ons te contacteren:

        Directeur WOBRA;
        Hans Desmyttere 
		
        Diksmuidse Heirweg 6
        8210 Zedelgem
        Tel : 050/366.999
        @mail : hans.desmyttere@campuspov.be
		

        Secretariaat;
        Diksmuidse Heirweg 6 
        8210 Zedelgem
        Tel : 050/366.990
        @mail : wobra@campuspov.be
        

        Secretaris;
        Chris De Doncker
        @mail : chris.de.doncker@campuspov.be
        

        Administratief medewerkster;
        Eva Kamoen
        @mail : Eva.Kamoen@campuspov.be
        

        Administratief medewerkster;
        Kathy Vanrobaeys
        @mail : Kathy.Vanrobaeys@campuspov.be
        
        
        Co÷rdinator Brandweeropleidingen;
        Patrick Samyn
		
        Koning Albert I-laan 4, 8800 Roeselare
        Tel : 051/27.21.75 - Fax : 051/27.21.79
        GSM : 0486/35.31.42
        @mail : patrick.samyn@brandweervlaanderen.be
		
		
        Co÷rdinator Redder Aan Zee;
        AndrÚ Goethals
        @mail : redderaanzee@telenet.be
		

        Co÷rdinator Ambulancier;
        Kenn Gurdebeke
		
        Diksmuidse Heirweg 6
        8210 Zedelgem
        Tel : 050/366.993  
        @mail : kenn.gurdebeke@campuspov.be